Végre mindenki fellélegezhetett, amikor kihirdették, hogy mégis lehet ballagást tartani a középfokú intézményekben

Ballagás az Apáczaiban!Végre mindenki fellélegezhetett, amikor kihirdették, hogy mégis lehet ballagást tartani a középfokú intézményekben.Ez a megkönnyebbülés egyformán érintette a tanárokat, a szülőket, de leginkább a tanulókat, akik minden elismerést megérdemelnek, hogy ezen a súlyos vírusos helyzeten is úrrá tudtak lenni.A megszokottól kicsit eltérően, de mégis megtartottuk a végzős diákjaink ballagását.Iskolánkban is sokan megjelentek ezen a szép napon, hogy méltóképpen megünnepeljük a frissen végzett tanulóinkat.A meghitt, bennsőséges ünnepségen néhányan el is könnyezték magukat. És nem csak a diákok, hanem a szülők is.Jó volt köztetek lenni!Gratulálok mindegyikőtöknek! Legyetek sikeresek az életben!Büszkeséggel tölt el, hogy én is az Apáczai oktatója lehetek!

Share on facebook
Megosztás a Facebookon!

Mondd el a véleményed! Szólj hozzá!